Archive for "Listopad, 2017"

Stadion Miejski Moskwa 80 ma nowego patrona.

Bez kategorii Lis 20, 2017 Możliwość komentowania Stadion Miejski Moskwa 80 ma nowego patrona. została wyłączona

Stadion Miejski Moskwa 80 ma nowego patrona. Uchwałą Rady Miasta Janikowscy Radni uchwalili, że Stadion Miejski w Janikowie będzie nosił nazwę Stadion Miejski im. Bolesława Ciesielskiego. ŚP pan Bolesław Ciesielski był przez 40 lat gospodarzem obiektów piłkarskich w Janikowie, które przygotowywał do rozgrywek zarówno najmłodszym jak i seniorom UNII Janikowo. Dbał o sprzęt sportowy, naprawiał go a także skrupulatnie rozliczał. Dziś brakuje nam Pana Bolka pozostanie w naszych sercach ….

Bez kategorii Lis 18, 2017 Możliwość komentowania została wyłączona

W dniu 18 listopada od godz. 9.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Janikowie odbędzie się Turniej Karate o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Janikowo. Wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki zapraszamy !!!

 

Podsumowanie III Grand Prix Janikowa

Bez kategorii Lis 18, 2017 Możliwość komentowania Podsumowanie III Grand Prix Janikowa została wyłączona

W piątek 10 listopada na Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się podsumowanie III Grand Prix Janikowa i wręczenie pamiątkowych medali oraz koszulek. Wręczenie poprzedziły występy Szkoły Podstawowej z Janikowa o tematyce niepodległościowej. Trzy letni cykl Grand Prix ukończyło 69 osób. Tegoroczne Grand Prix ukończyło: w kat. przedszkola – 24 zawodników, kat I – III – 47 zawodników , w kat. IV – VI – 28 zawodników , gimnazjum – 10 zawodników , Nordic Walking – 12 , bieg  5 km – 45 zawodników. Gratulujemy i zapraszamy do udziały w Grand Prix 2018r.

X Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

Bez kategorii Lis 18, 2017 Możliwość komentowania X Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego została wyłączona

W miniony czwartek w Hali Widowiskowo-Sportowej w Janikowie odbył się jubileuszowy X Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego w który wystartowało ponad 20 ekip z Środowiskowych Domów Samopomocy. Rywalizacja stała jak zwykle na wysokim poziomie. Oto fotorelacja …

Międzypokoleniowy Turniej Rekreacyjny

Bez kategorii Lis 13, 2017 Możliwość komentowania Międzypokoleniowy Turniej Rekreacyjny została wyłączona

27 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Janikowie po raz szósty odbył się Międzypokoleniowy Turniej Rekreacyjny w którym udział wzięły dzieci z Przedszkola Mali Odkrywcy, Szkoły Podstawowej w Broniewicach, Stowarzyszenie Dar Serca, Środowiskowy Dom Samopomocy, seniorzy z klubu Złoty Wiek, Senior Plus i Dom Dziennego Pobytu z Żalinowa oraz  zawodnicy KS Unia Janikowo. Rywalizacja sportowa była bardzo zacięta, a w przerwach czas umilał tańcem klub |Złoty Wiek oraz Gimnazjum w Janikowie.

Uroczyste zakończenie GRAND PRIX JANIKOWA 2017

Bez kategorii Lis 08, 2017 Możliwość komentowania Uroczyste zakończenie GRAND PRIX JANIKOWA 2017 została wyłączona

2017-11-10_-_Zakonczenie_Grand_Prix

Kotyliony na Święto Niepodległości Polski

Bez kategorii Lis 07, 2017 Możliwość komentowania Kotyliony na Święto Niepodległości Polski została wyłączona

1DFB5E16-F2E3-442F-B8A7-4B63205DB1C7