Archive for "Maj, 2015"

Wniki Grand Prix 2

Bez kategorii Maj 28, 2015 Możliwość komentowania Wniki Grand Prix 2 została wyłączona

Wyniki Open Klasy 1-3

Miejsce OPEN imie nazwisko nr_startowy Czas
1 Patryk Kaczmarek 103 00:02:31
2 Patryk Nowicki 91 00:02:38
3 Michał Strzyżewski 99 00:02:43
4 Oliwier Okonkowski 282 00:02:48
5 Wojciech Szparagowski 96 00:02:51
6 Martyna Kowynia 81 00:02:51
7 Tobiasz Łętowski 115 00:02:53
8 Aleksander Łętowski 97 00:02:54
9 Norbert Wikarski 78 00:02:56
10 Marek Karaszewski 104 00:02:57
11 Błażej Szczepański 221 00:02:57
12 Patryk Kubiak 86 00:02:58
13 Jakub Krajewski 100 00:03:00
14 Niewiem Patryk 101 00:03:04
15 Robert Król 286 00:03:06
16 Vanessa Langner 74 00:03:06
17 Damian Radoń 112 00:03:07
18 Kacper Malec 250 00:03:07
19 Martyna Bosiacka 98 00:03:09
20 Franciszek Krajewski 287 00:03:11
21 Marta Nowakowska 80 00:03:13
22 Wiktoria Zaleska 215 00:03:17
23 Zuzanna Puchalska 92 00:03:19
24 Zuzanna Sokołowska 108 00:03:21
25 Szymon Wikarski 109 00:03:22
26 Michał Zygmunt 216 00:03:23
27 Olaf Kociuk 89 00:03:23
28 Kinga Skrzypek 84 00:03:24
29 Mikołaj Głuchowicz 120 00:03:25
30 Nikola Radwańska 244 00:03:26
31 Kamil Lis 119 00:03:29
32 Mikołaj Strzyżewski 246 00:03:29
33  Julia Ochocka 113 00:03:33
34 Julia Tulińska 106 00:03:36
35 Kacper Tuliński 107 00:03:36
36 Miłosz Znajdek 245 00:03:36
37 Aleksander Domaniewski 85 00:03:39
38 Kamil Kosiada 93 00:03:42
39 Staś Wiśniewski 73 00:03:42
40 Julek Olszak 283 00:03:42
41 Anna Kozaczyńska 116 00:03:44
42 Marcel Szuflada 72 00:03:45
43 Agata Trela 243 00:03:48
44 Patryk Lewandowski 114 00:03:51
45 Bartosz Woźniak 284 00:03:53
46 Michalina Klupczyńska 222 00:03:56
47 Jakub Pawłowski 88 00:03:59
48 Mikołaj Gapiński 281 00:04:01
49 Radosław Domaniewski 285 00:04:06
50 Patryk Wikarski 110 00:04:14
51 Paweł Frąckowiak 118 00:04:17
52 Iga Biskupiak 77 00:04:20

Klasy 4-6 Open

Miejsce OPEN imie nazwisko nr_startowy Czas
1 Norbert Lange 121 00:03:26
2 Sebastian Graczyk 141 00:03:48
3 Alan Brozozowski 139 00:03:50
4 Sebastian Andrzejewski 140 00:03:53
5 Jakub Kozaczyński 146 00:03:54
6 Katarzyna Witkowska 155 00:03:54
7 Zuzanna Zwolańska 158 00:04:06
8 Wiktor Światkowski 166 00:04:07
9 Emma Tulibacka 159 00:04:07
10 Agnieszka Lis 175 00:04:11
11 Adrian Grzegorek 145 00:04:12
12 Karolina Flinik 135 00:04:13
13 Kamil Kubiak 165 00:04:13
14 Lange Hubert 228 00:04:14
15 Patrycja Kowynia 123 00:04:16
16 Małgorzata Krzemień 157 00:04:19
17 Kacper Kubiak 234 00:04:25
18 Jakub Mocek 164 00:04:25
19 Julia Barańczak 174 00:04:25
20 Kinga Łapińska 264 00:04:27
21 Oliwia Langer 128 00:04:28
22 Weronika Szcześniak 127 00:04:28
23 Maria Zielińska 137 00:04:33
24 Dominika Flinik 132 00:04:35
25 Weronika Hulisz 152 00:04:36
26 Amelia Piasecka 133 00:04:37
27 Mikołaj Nowakowski 122 00:04:38
28 Mateusz Kozaczyński 173 00:04:39
29 Dominika Podhorodecka 229 00:04:43
30 Oliwia Jędro 150 00:04:56
31 Filip Janicki 263 00:04:57
32 Sandra Kubiak 154 00:04:57
33 Kacper Głuchowicz 261 00:05:00
34 Aleksandra Balmowska 223 00:05:06
35 Roksana Markiet 232 00:05:10
36 Tadeusz Lesikowski 14 00:05:10
37 Damian Bultrowicz 224 00:05:11
38 Remigiusz Owczarzak 170 00:05:19
39 Maksymilian Mniejżyński 142 00:05:20
40 Michał Trafny 162 00:05:21
41 Daniel Kaźmierski 125 00:05:32
42 Dominik Łobuziński 226 00:05:37
43 Kornel Olszak 262 00:05:39
44 Eryk Radwański 233 00:05:56

Wyniki Open Bieg 5km 24.05.2015.r

Miejsce Open Imię Nazwisko nr startowy Wynik
1 Tomasz Krajewski 18 00:18:32
2 Przemysław Lewandowski 11 00:18:33
3 Radosław Balmowski 126 00:19:20
4 Paweł Płotalski 254 00:19:55
5 Marek Lange 134 00:20:56
6 Maciej Buzała 251 00:21:18
7  Bartosz Paradowski 25 00:21:26
8 Artur Wiśniwski 206 00:21:36
9 Tomasz Cieślewicz 6 00:22:01
10 Wojciech Partyka 201 00:22:10
11 Kinga Fortuna 10 00:22:10
12  Błażej Zieliński 26 00:22:19
13 Andrzej Karwasz 255 00:22:44
14 Mirosław Kaźmierski 7 00:22:48
15 Grzegorz Płuciennik 1 00:22:49
16 Maciej Małkowicz 53 00:23:10
17  Roman Kąkolewski 39 00:23:24
18 Arkadiusz Żmuda 16 00:23:26
19  Mieczysław Ziółkowski 41 00:23:41
20 Adam Płuciennik 55 00:24:07
21 Łukasz Krupiński 252 00:24:12
22 Mateusz Błażyński 69 00:24:25
23 Przemysław Słoma 257 00:24:33
24  Dagmara Okonkowska 33 00:24:37
25  Jakub Rogalski 21 00:24:39
26 Maciej Woźniak 129 00:24:42
27 Mateusz Kalka 17 00:25:16
28 Krzysztof Jarczaszek 52 00:25:17
29  Krzysztof Ochocki 29 00:25:21
30 Tadeusz Wędzikowski 294 00:25:25
31 Wojciech Bruliński 203 00:25:28
32  Przemysław Stodólski 32 00:25:54
33 Ireneusz Taraszka 292 00:25:58
34 Agnieszk Kozaczyńska 30 00:26:00
35 Robert Kozaczyński 31 00:26:00
36 Jan Lesikowski 15 00:26:41
37  Piotr Niemczyk 22 00:26:47
38 Agnieszka Płuciennik 291 00:26:48
39 Paweł Płuciennik 2 00:26:48
40  Daria Niemczyk 24 00:26:58
41 Magdalena Ochocka 60 00:27:00
42  Violetta Niemczyk 23 00:27:01
43 Estera Osińska 59 00:27:02
44 Małgorzata Wiśniewska 45 00:27:20
45 Tomasz Jaszcz 293 00:27:20
46 Wojciech Niemczyk 19 00:27:35
47 Waldemar Niemeczek 5 00:27:43
48 Karolina Świdzińska 68 00:28:20
49 Joanna Loks-Wiśniewska 205 00:28:23
50 Tadeusz Frąszczak 260 00:28:39
51 Michał Świdziński 67 00:29:10
52 Dominika Wikarska 214 00:29:16
53 Tomasz Skupin 54 00:29:16
54 Monika Rewers-Lewandowska 12 00:30:27
55 Jakub Krajewski 42 00:30:37
56 Ewa Nawrocka 259 00:30:40
57 Katarzyna Lussa 253 00:30:43
58 Monika Niewiem 208 00:31:24
59 Natalia Hillenberg 211 00:31:26
60 Grzegorz Czerwiński 43 00:32:05
61 Izabela Olszak 256 00:32:05
62 Ewa Radoń 258 00:34:20

Gimnazjum OPEN

Miejsce OPEN imie nazwisko nr_startowy Czas
1 Karolina Humaj 182 00:08:01
2 Michał Zieliński 218 00:08:16
3 Aleksandra Górna 271 00:08:52
4 Julia Kopeć 184 00:09:01
5  Michał Ochocki 195 00:09:06
6 Julia Szcześniak 192 00:09:07
7 Agata Piwek 272 00:09:10
8 Jagoda Janicka 188 00:09:46
9 Wiktoria Jaszyk 219 00:09:47
10 Julia Klonowska 189 00:10:30
11 Oliwia Czajka 274 00:11:03
12 Natalia Król 275 00:11:09
13 Julia Tulibacka 180 00:12:04

Wyniki Open Nordic Walking

Miejsce OPEN imie nazwisko nr_startowy Czas
1 Andrzej Kurant 49 00:33:53
2 Irena Fabiszewska 70 00:37:38
3  Ilona  Kowalska 27 00:39:35
4 Dorota Lesikowska 13 00:40:40
5 Aneta Mischke 213 00:40:44
6 Zofia Wędzikowska 64 00:41:02
7  Agnieszka Czerwińska 28 00:42:01
8 Roman Bednarek 58 00:42:29
9  Alina Rugowska 37 00:42:58
10 Katarzyna Zielińska 65 00:43:17
11 Marzanna Łukaszuk 57 00:44:27
12 Sławomir Gabryszak 46 00:44:46
13 Paulina Bujak 210 00:45:37
14 Beata Cegielska 66 00:46:13
15 Lucyna Podolska-Radzikowsa 34 00:46:13
16  Grzegorz Urbaniak 38 00:46:13
17  Małgorzata Podolska-Sobczak 36 00:46:13
18  Agnieszka Podolska-Urbaniak 35 00:46:13
19  Arleta Rąpała 20 00:46:57
20 Marta Brzezińska 209 00:50:50
21 Małgorzata Niemczyk 48 00:53:51

Turniej Sprawnościowy kl. III o Pluszowego Misia

Bez kategorii Maj 26, 2015 Możliwość komentowania Turniej Sprawnościowy kl. III o Pluszowego Misia została wyłączona

W piątek 22 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej Sprawnościowy kl. III o Pluszowego Misia. W turnieju wystartowali trzecioklasiści z Broniewic, Ludziska, Kołodziejewa oraz Janikowa łącznie 6 drużyn. Najsprawniejszą okazała się III klasa z Kołodziejewa. Gratulujemy !!!!

 

Grand Prix Janikowa

Bez kategorii Maj 20, 2015 Możliwość komentowania Grand Prix Janikowa została wyłączona

Pozostały 4 dni do drugiego biegu z cyklu Grand Prix Janikowa.
Zapraszamy wszystkich zawodników 24 maja na Stadion Miejski.
Program zawodów.
16.30 ? 17.15 weryfikacja ( dużo sprawniejsza niż ostatnio )
17.30 ? start dzieci kl. I ? III
17.40 ? start dzieci kl. IV ? VI
17.50 ? start gimnazjum
18. 10 ? start biegu i marszu na 5 km
Życzymy wszystkim poprawienia wyników z ostatniego biegu.

Galeria z Grand Prix Janikowa

Janikowo na start - Grand Prix Maj 12, 2015 Możliwość komentowania Galeria z Grand Prix Janikowa została wyłączona

Zostały już dwa tygodnie treningów do rywalizacji w drugim biegu Grand Prix Janikowa, który odbędzie się w niedzielę 24 maja.
Program zawodów.
16.30 – 17.15 weryfikacja ( dużo sprawniejsza niż ostatnio )
17.30 – start dzieci kl. I – III
17.40 – start dzieci kl. IV – VI
17.50 – start gimnazjum
18. 10 – start biegu i marszu na 5 km

W pierwszym z siedmiu edycji wystartowało 188 zawodników, w drugiej liczymy ten wynik pobić i przekroczyć liczbę 200 zawodników.
Tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali zapraszamy. Nie liczy się miejsce ani czas liczy się pokonanie dystansu i fajna zabawa.
Zapraszamy do obejrzenia galerii biegu głównego.