Archive for "Listopad, 2013"

III sezon Halowa Liga Piłki Nożnej

Liga Orlika, Piłka Nożna Lis 27, 2013 Możliwość komentowania III sezon Halowa Liga Piłki Nożnej została wyłączona

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janikowie informuje, że 1 grudnia (niedziela) w Hali Widowiskowo-Sportowej  rozpoczyna swój III sezon Halowa Liga Piłki Nożnej. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, pozostało jeszcze jedno wolne miejsce w rozgrywkach. Niezdecydowane drużyny zachęcamy do rywalizacji.
Tego samego dnia po drugim meczu odbędzie się dekoracja drużyn biorących udział w Lidze Orlika. Zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych drużyn na podsumowanie sezonu 2012.

puchar_liga_orlika

VI Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego SDŚ

Bez kategorii Lis 05, 2013 Możliwość komentowania VI Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego SDŚ została wyłączona

W piątek 8 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się VI Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego „Janikowo 2013”. W turnieju wystartuje 70 zawodników z 12-tu Domów Środowiskowych.
Serdecznie zapraszamy

turniej_tenisa_sds

Liga Karate Powiatu Inowrocławskiego

Bez kategorii Lis 05, 2013 Możliwość komentowania Liga Karate Powiatu Inowrocławskiego została wyłączona

W dniu 10 listopada o godz. 10.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędą się zawody karate organizowane przez Inowrocławski Klub Sportowy Karate. Wszystkich miłośników tego sportu serdecznie zapraszamy!
liga_karate

Europejski Dzień Seniora

Bez kategorii Lis 04, 2013 Możliwość komentowania Europejski Dzień Seniora została wyłączona

W dniu 30 października  w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się obchody Europejskiego Dnia Seniora. Organizatorem były: Świetlica Środowiskowa „URWISY” , Szkoła Podstawowa w Broniewicach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Janikowie. W programie imprezy zobaczyć można było występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Broniewicach w scenkach rodzajowych, piosenkach i   pokazie mody z okresu PRL oraz solistki i zespół taneczny „Słoneczka” z janikowskiego Gimnazjum. Wszystkim Seniorom życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu na co dzień.