Archive for "Janikowo na start – Grand Prix"

Galeria z Grand Prix Janikowa

Janikowo na start - Grand Prix Maj 12, 2015 Możliwość komentowania Galeria z Grand Prix Janikowa została wyłączona

Zostały już dwa tygodnie treningów do rywalizacji w drugim biegu Grand Prix Janikowa, który odbędzie się w niedzielę 24 maja.
Program zawodów.
16.30 – 17.15 weryfikacja ( dużo sprawniejsza niż ostatnio )
17.30 – start dzieci kl. I – III
17.40 – start dzieci kl. IV – VI
17.50 – start gimnazjum
18. 10 – start biegu i marszu na 5 km

W pierwszym z siedmiu edycji wystartowało 188 zawodników, w drugiej liczymy ten wynik pobić i przekroczyć liczbę 200 zawodników.
Tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali zapraszamy. Nie liczy się miejsce ani czas liczy się pokonanie dystansu i fajna zabawa.
Zapraszamy do obejrzenia galerii biegu głównego.

 

Grand Prix – Janikowo na start – wyniki

Janikowo na start - Grand Prix Kwi 27, 2015 Możliwość komentowania Grand Prix – Janikowo na start – wyniki została wyłączona

Bieg- klasyfikacja kobiet Bieg- klasyfikacja me?z?czyzn Nordic Walking - kobiety Nordic Walking - me?z?czyz?ni Open - gimnazjum OPEN Bieg 5km 26.04.2015r.-1 Open klasy - IV - VI Open klasy I - III Open nordic Waking

Grand Prix – Janikowo na start

Janikowo na start - Grand Prix Kwi 27, 2015 Możliwość komentowania Grand Prix – Janikowo na start została wyłączona

W niedzielę 26 kwietnia na Stadionie Miejskim  odbyły się pierwsze biegi z cyklu Grand Prix  pod hasłem Janikowo na start. Pomimo małego opóźnienia spowodowanego rejestracją zawodników w dniu zawodów odbyły się 4 biegi. W pierwszym wystartowali najmłodsi czyli uczniowie szkoły podstawowej klas I – III na dystansie 450 m, następnie klasy IV – VI na dystansie 950 m a na końcu biegów młodzieżowych  gimnazjaliści na 1900 m. W biegu głównym trzeba pokonać biegiem lub przemaszerować o kijkach dystans 5 km po ulicach miasta. Ideą startów w Grand Prix Janikowa jest pokonanie dystansu 5- cio krotnie w siedmiu edycjach. Każdy biegacz ma zmierzony czas biegu i może go w następnej edycji poprawić swój czas. W pierwszych zawodach wystartowało w biegach młodzieżowych 116 uczniów z Broniewic, Ludziska, Kołodziejewa i Janikowa  oraz 70 dorosłych w biegu głównym. Wszyscy startujący dobiegli do mety co nas bardzo ucieszyło. Zapraszamy na drugą edycję 24 maja wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w Grand Prix Janikowa.

grand_prix_2015_DSC_0673_01